Meil on suur rõõm teatada, et Õpilasreisid on nüüdsest Perekaardi programmiga liitunud partner, pakkudes soodustusi ja eripakkumisi Eesti suurperedele. Meie ettevõtte südameasjaks on pakkuda meeldejäävaid ja harivaid reisielamusi, toetades samal ajal peresid ja kogukondi. Tunnustades Eesti Lasterikaste Perede Liidu missiooni ja pühendumust, oleme välja töötanud erilise soodustuse, mis on mõeldud spetsiaalselt Perekaardi omanikele.

 

Perekaardi soodustus

 

    • Mis?  Meie pakkumine Perekaardi omanikele on 10% allahindlus klassireiside pakettidele, mis on suunatud hariduslikele ja lõbusatele avastusretkedele nii Eestis kui ka välismaal.

    • Miks?  Me usume, et iga laps väärib võimalust avastada maailma, õppida uusi kultuure tundma ja osa saada põnevatest seiklustest. Meie soodustus on mõeldud selleks, et muuta need unistused kättesaadavamaks ka suurperedele, toetades nii laste haridusteed kui ka pereväärtusi.

    • Kuidas?  Soodustuse saamiseks tuleb klassireisi broneerimisel esitada kehtiv Perekaart. Allahindlus rakendub automaatselt ja vähendab reisipaketi hinda 10% võrra, muutes seeläbi õppereisid soodsamaks ja kättesaadavamaks.

 

Kas olete valmis planeerima järgmist unustamatut klassireisi? Võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva erilise reisi.

Ole kursis meie uudiste ja eripakkumistega, jälgides meid sotsiaalmeedias. Üheskoos teeme õppereisid unustamatuks elamuseks!