Õpilasreisid on koolidele ja klassidele pakkunud vaheldusrikkaid reisiprogramme aastast 2008. Nüüdsest oleme loonud ka hulganisti reisiprogramme, mis on suunatud just kutsekoolidele! Programmid on sisustatud eri reisi elementidega: küll on laulu ja lusti, erialaseid sihtkohti ning kambavaimu tugevdamist.
Kutsekoolidele mõeldud programme saab kujundada grupi maitse ja erialaste soovide järgi – nii oleme külastanud näiteks ettevõtteid, ülikoole, tehaseid jt põnevaid kohti.

Siin on 5 Õpilasreiside reisiprogrammi, mis on suunatud kutsekoolidele:

Arvo Pärdi keskus ja Laulasmaa Spa

Loominguline õppepäev viib klassi looduslähedasse Laulasmaale, kus tutvume Arvo Pärdi elutööga: siin saame kunsti nii luua kui ka kuulda. Oma kunstimeelel saame lasta voolata maalimise töötoas, kus muusika saatel võib igaüks avastada endas kunstniku.
Päeva lõpetame Laulasmaa SPAs, kus saame turgutada oma keha ja meelt, et värske peaga taas õppetööle kontsentreeruda.

Ettevõtlusküla programm ja adrenaliinirohke airsoft

Ülikoolilinn kutsub ettevõtlust õppima ning meeskonnatööd arendama! Bussireis viib õpilased Tartusse, kus saame hallata ise enda ettevõtet: kuidas tasuda makse? otsida uusi kliente? Nendele ning paljudele teistele küsimustele saame vastuse Ettevõtluskülas. Ajurünnak tehtud, suundume Militaarseikluse poole, kus saame meeskonnatöö panna proovile airsoft mängu näol – närvikõdi on garanteeritud!

Karjäärisafari ja Kaevandusmuuseum

Vähetuntud, ent unikaalne Ida-Virumaa pakub õpilasgrupile palju uut ja huvitavat. Alustame päeva kaevandusmuuseumis, kus saame tuttavaks Eesti oluliseima maavara kaevandamise ja tööstusega. Põnevad lood kuulatud ning uued teadmised omandatud, võtame suuna Aidu karjääri poole, kus saame kunagises pealmaakaevanduses sõita safarimaasturitega – tõeline pärl adrenaliinifännidele!

Viljandi vaimupõld

Kultuurne klassireis viib Viljandisse: saame tutvuda ühe vanima kutselise teatri, Ugala teatri, telgitagusega ning tunda end kui filmis või teatrilaval. Klassil on võimalik valida endale sobiv töötuba, mille raames on võimalik kokku puutuda teatritöö erinevate külgedega: näiteks valguskujunduse või helikujundusega. Peale teatrikülastust võtame ette jalutuskäigu linna peal ning suundume põgenemistubadesse, kus saame proovile panna oma mõistatusoskused.

Rätsepreis Pärnusse või Tartusse

Kui reisisoov on suur, kuid olemasolevad programmid ei paku ehk kõige suuremat huvi, saab ka ise reisi kujundada. Selliselt on võimalik klassiga reisida näiteks Pärnusse või Tartusse. Mõlemas sihtkohas on mitmeid tegevusvõimalusi, mis on kodulehel märgitud. Näiteks on Pärnus võimalik valida 12 ning Tartus lausa 13 tegevuse vahel. Kui klassil on kindel soov külastada kohta, mida kodulehel ei ole, saab ka seda reisikavasse integreerida – kõik on võimalik!

Kõigi kutsekooli reisidega on võimalik tutvuda SIIN!

Valik reise kutsekoolidele:

 • Rätsepreis Tartus

  1-päevane reis
 • Vannikino PööraveresRosenberry jäätisevabrik

  Vannikino Pööraveres ja Rosenberry mahla- ja jäätisevabrik

  1-päevane reis
 • Tartu: põgenemistoad ja Eesti Rahva Muuseum

  1-päevane reis
 • Geograafia õppepäev Ida-Virumaal

  1-päevane reis
 • Narva linnus

  Narva linnus ja virtuaalreaalsuse seiklus Toilas

  1-päevane reis
 • Viljandi põgenemistoad ja Ugala teatri telgitagused

  1-päevane reis
 • Tartu TYPA keskus

  Tartu TYPA ja Aura veekeskus

  1-päevane reis
 • Arvo Pärdi klassireisArvo Pärdi keskuse klassireis

  Arvo Pärdi keskus ja Laulasmaa Spa

  1-päevane reis