Kas teadsid, et Õpilasreisid on Eesti suurim klassireiside pakkuja? Meie kodulehelt leiad ligi 150 erinevat reisiprogrammi, millest igaüks on hoolega kokku pandud ja viimistletud meie reisikorraldajate aastatepikkuse kogemuse ning õpetajate ja õpilaste tagasiside põhjal. Astudes meie rikkaliku klassireiside maailma, kohtad ka meie reisiprogrammide peidetud aaret – rätsepreisi kategooriat.

 

Mis muudab rätsepreisi ahvatlevaks? Siin on 5 põhjust, mis muudavad rätsepreisi mitte lihtsalt valikuks, vaid tõeliseks seikluseks:

 

 • Unikaalne klassireis, mis on täpselt klassi nägu

Personaalne rätsepreisi pakkumine on koostatud ainult sinu klassile ning arvestab täpselt sinu ja õpilaste eelistusi. Saame olla paindlikud suures osas teie soovides – nagu reisi kuupäevad, sihtkohad, majutuse tüübid ja tegevused. Meie professionaalsed reisikorraldajad saavad anda omaltpoolt soovitusi ja näpunäiteid, pakkuda sihtkohti ja tegevusi ning erilisi lahendusi. Kõik selleks, et tagada, et teie kauaoodatud klassireis vastaks täpselt klassi ootustele ja soovidele.

 

 • Ainulaadsed elamused ja eksklusiivsed sihtkohad

Rätsepreisi lahendused sisaldavad tihti ainulaadseid elamusi, mida sa ei pruugi leida tavapärastest reisiprogrammidest. Näiteks kohalike giidide juhitud klassiekskursioonid või erakordsed tegevused vähetuntud sihtkohtades. Rätsepreis on ka hea võimalus selleks, et külastada mõnda sihtkohta mitmendat korda: tegevuste valiku saad teha täpselt sellise, et teie klassile jaguks uusi avastusi. See ei ole lihtsalt järjekordne klassireis, see on Seiklus suure algustähega.

 

 • Mugavus ja hoolitsetus

Meie valmistame ette kõik vajaliku, et tagada õpetajatele muretu reisikogemus. Aastatepikkusele kogemusele tuginedes oskame valida teie väljasõidule mugavad transpordivõimalused, kvaliteetse majutuse ning kosutavad söögikohad, et luua nauditav ja eriline atmosfäär.

Mis saaks olla veel parem, kui minna reisile murevabalt... ja päriselt puhkama?

 • Hoia aega kokku ja keskendu õpetajatööle

Teame hästi, kui keeruline on leida õpetajatöö kõrvalt aega klassireisi korraldamiseks. Ometi on see õpilaste poolt alati väga oodatud, justkui kooliaasta tippsündmus. Rätsepreisi lahendus hõlmab endas kõiki teenuseid alates reisikorraldusest, raha kogumistest kuni transpordi ja lõunasöökideni ja vabastab sind rutiinsetest korraldamise ja broneerimisega seotud ülesannetest. Sinu aega hoiavad kokku Õpilasreiside professionaalsed reisikorraldajad, kes viimistlevad reisi iga detaili, et saaksid ka ise reisile puhkama tulla.

 

 • Muretu puhkus – sest sa väärid seda

Ära mine lihtsalt väljasõidule, seikle nii nagu süda ihkab! Rätsepreis on võti muretu puhkuse juurde, kus iga päev on nagu uus peatükk. Tule õpilasreisile rahuliku südamega teades, et kogu klassi soovidele on vastatud ja reisi kulgemise eest hoolitsevad oma ala professionaalid.

 

Tutvu rätsepreiside valikuga ja pane kokku just oma klassile sobiv reisiprogramm! Ida-Virumaa, Järvamaa, Pärnu, Rakvere, Tartu ja Vooremaa rätsepreiside tutvustustes oleme välja toonud kõige põnevamad tegevused ja teenusepakkujad sihtkohtade kaupa, et saaksid ise kokku panna klassi huvidele vastava programmi.

Kui ise siiski otsustada ei suuda, siis vaata ka populaarseimate reiside valikut või kirjuta meile oma soovidega!

Tutvu kõikide rätsepreisidega:

 • Rätsepreis Ida-Virumaal

  1-päevane reis
 • Rätsepreis Vooremaal

  Rätsepreis Vooremaal

  1-päevane reis
 • Rakvere rätsepreis

  Rätsepreis Rakveres

  1-päevane reis
 • Rätsepreis Tartus

  1-päevane reis

Tutvu populaarseimate reisidega:

 • Põgenemine Pärnu vanglast ja veekeskuse külastus

  1-päevane reis
 • Palamuse muuseumi vanaaja koolitund

  Palamuse muuseum ja Elistvere loomapark

  1-päevane reis
 • Hullu Teadlase töötubaHullu Teadlase kabinet

  Hullu Teadlase kabinet ja põgenemistuba Tartus

  1-päevane reis
 • Saaremaa tuulikSuvine Saaremaa

  Suvine Saaremaa

  2-päevane reis