Juba aastast 2007 on Euroopa Komisjon läbi viinud konkursi „Euroopa turismi tippsihtkohad”, et juhtida tähelepanu vähem tuntud turismisihtkohtade väärtustele ja mitmekesisusele ning neid paremini tutvustada. Tänaseni aktuaalne konkurss on toonud Eestisse mitmeid võitjaid ja nominente. Toome välja 5 loodusturismi tippsihtkohta, kuhu Õpilasreisid sind viia saavad.

 

 • Haapsalu – Põhjamaade Veneetsia

Klassikaline Haapsalu linnareis viib reisijad suursugusesse linnusesse, avastama Haapsalu raudteejaama ja jaamahoonet. Koge jalutuskäigu võlusid läbi imeilusa rannapromenaadi ning naudi kohalike restoranide hõrgutavaid lõunasööke.

Tutvu reisiga
 • Hiiumaa – Hingelt Hiid

Sellel imeilusa loodusega saarel, saame näha peale kauni looduse veel kuulsaid majakaid, Eesti suurimaid merelaineid ning avastada Suuremõisa lossi ajaloolist hiilgust. Siin saarel ootavad avastamist nii seiklus kui ka rahu, nii põnevad vaatamisväärsused kui ka looduse rikkused!

Tutvu reisiga
 • Muhu saar – Kordumatult kaunis paradiisisaar

Meie Saaremaa reisid viivad meid läbi iidse väe ja traditsioonidega paradiisisaarelt, kus kõige vägevam tegelane – AEG – ise puhkab. Saame avastada Muhu jaanalinnufarmi, Pädaste mõisa, muuseume või panna adrenaliinitase kõikuma 8 erineva raskusastmega seiklusrajal. Siin saarel on igas nurgas midagi avastamist väärt, olgu see siis ajalugu, kultuur või puhas seiklus!

Tutvu reisiga
 • Kihnu saar – Romantiline rannatee

Armsalt kodune ja eksootiline Kihnu saar Liivi lahes võlub oma ainulaadsusega igat külastajat. Lisaks omapärasele veoautokasti transpordile saame avastada Kihnu muuseumi ja majakat. Kuulda lugusi kalurite ja hülgeküttide elust ning nautida nii vaikust kui tormituuli Kihnu imeliste randade kallastel.

Tutvu reisiga
 • Soomaa rahvuspark – Viis aastaaega

Astudes Soomaa salapärasesse maailma, avaneb meie ees viie aastaajaga rahvuspark, kus loodus pakub lõputult üllatusi ja elamusi. Sügavale rabamätaste vahele sukeldudes, saame kogeda 185 eri linnuliigiga rahvusparki ning ehk kohtame ka metsa varjudest piiluvat ilvest, kavalat hunti või mõnd uudishimulikku pruunkaru. Just selline eripära ja ootamatus teebki Soomaa nii eriliseks ning meeldejäävaks!

Tutvu reisiga

Tutvu ka meie populaarseimate reisidega:

 • Käsmu kaptenitekülaKäsmu aardejaht

  Aardejaht Käsmu kaptenite külas

  1-päevane reis
 • Baltimaade eksootika: Palanga ja Nida

  3-päevane reis
 • Eesti Politseimuuseumi eriüksuse programm

  Eesti Politseimuuseumi eriüksuse programm ja AQVA veekeskus/Viru raba

  1-päevane reis
 • Hullu Teadlase töötubaHullu Teadlase kabinet

  Hullu Teadlase kabinet ja põgenemistuba Tartus

  1-päevane reis