Nii mõnelgi hinnatud vaatamisväärsusel on loodud virtuaaltuurid, mis teevad koduse kultuuriprogrammi mugavaks ja nauditavaks! Reisi ühe päeva jooksul üle terve Eesti Lõuna-Eestist Saaremaani ja seda diivanilt lahkumata. Toome välja kümme sihtkohta ja muuseumi, mida eriolukorra ajal video ja interaktiivsete lahenduste abil külastada:

 

× Suur Munamägi – imetle maalilist talvist panoraamvaadet Eesti kõrgeimale tipule Haanja kõrgustikus.

× Tartu linn õhust vaadelduna – liigu õhus läbi kaunite vaadete tudengite linnale.

× KUMU – lisaks Eesti Kunstimuuseumi loodud püsinäituse virtuaaltuurile ilmub aeg-ajalt mõni uue näituse virtuaaltuur koos kuraatoriga ka KUMU Facebooki lehele.

× Eesti Loodusmuuseum – uuri salapäraseid soid, rikkalikku metsa- ja mereelustikku ning miljonite aastate tagust geoloogilist ajalugu, asu seiklema müstilise ürgmere põhja ning uuri visadust looma ja taimeriigis!

× Pärnu linna põhiatraktsioonid – surfa, sõida autoga ringrajal või vaatle linnalehmi – sel reisil ei pea sa kõikide klassikaaslaste soovidega arvestama!

× Eesti Vabaõhumuuseum – kui hing ihkab maale, saad hea annuse taluelu tunda Eesti Vabaõhumuuseumi virtuaalsete eksponaatide abil. Käi läbi kasvõi kümnest erinevast talust ja astu läbi ka Kolu kõrtsist, Kuie koolimajast ja kabelist.

× Eesti Kirjandusmuuseum – kirjandushuvilisele on Eesti Kirjandusmuuseumi virtuaaltuur läbi 110 aasta tõeliseks maiuspalaks, kuhu tundideks sukelduda

× Viljandi Muuseum – suurim maakonnamuuseumide hulgas, hoides endas üle 100 000 säilikuga kogu.

× Kuressaare linnus – tõeliselt kvaliteetse graafikaga ja rikkalik virtuaaltuur Eesti vanima, Saaremaa Muuseumi Kuressaare linnuses annab võimaluse seigelda läbi harivate ja põnevate linnuseruumide.

× Tartu Kunstimuuseum – liigu virtuaaltuuri abil läbi üheteistkümne näituse  Tartu Kunstimuuseumis ehk Tartmusis, mis asub viltusemas majas kui Pisa torn.

VALIK REISIPROGRAMME EESTIS

 • Avastusretk teaduse ja seikluse radadel Tartus

  2-päevane reis
  Uus!
 • Salapärane Nõiariik ja seikluslik Liikluslinn: Kaks maailma, tuhat lugu avastamiseks

  2-päevane reis
  Uus!
 • Reis ümber Võrtsjärve

  2-päevane reis
  Uus!
 • Elamused Elvas ja Valgas

  2-päevane reis
  Uus!