Tallinna vanalinn ja põgenemistuba


Õpilasreiside värske reisiprogramm viib noored pealinna, kus võetakse ette meeleolukas päev ajaloohõngulises vanalinnas ja bastionikäikudes ning närvekõditavalt põnevas Escape Room põgenemistoas.

Reisipäeva hommikul suundume Tallinna, et veeta samaaegselt nii hariv kui ka äärmiselt põnev klassireis. Tallinna vanalinn on saladusi ja müstikat täis Eesti olulisim vaatamisväärsus, mille ilmekaks näiteks on bastionikäigud - nende salapäraste käikude avastamisele aitab kaasa interaktiivne rännak ajarongis ning  äärmiselt kaasahaarav giid, kes süstib noortele arvukaid teadmisi ja põnevaid fakte Tallinna vanalinna ajaloost. 

Peale bastionikäikude külastamist teeme jalutuskäigu vanalinna kitsastel tänavatel ja naudime vaateplatvormidel vaadet linnapanoraamile - jalutuskäigu viib läbi kogenud vanalinna giid, kes pajatab lugusid vanast Tallinnast, selle legendidest ja kummituslugudest.

Peale vanalinnaga tutvumist võtame suuna Tallinna ägedaimasse põgenemistuppa Escape Room, kus noored saavad osaks ainulaadsest elamusest. Ülimenukaks osutunud põgenemistoas saavad klassikaaslased panna proovile oma pingetaluvuse, koolitarkuse ja loogika, et põgeneda vastavalt sisustatud teematoast enne, kui aeg tiksub nulli. Escape Roomi põgenemistubades saavad noored võtta mõõtu üksteisega ning lihvida oma koostööoskusi.

Lisaks on huvi korral võimalik programmi planeerida klassile ühine lõunasöök või tunnine vaba aeg Tallinna kesklinnas.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumide pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetajad keskenduda vaid reisi nautimisele!