Talitegevused Otepääl (2 päeva)

 

Talvine Otepää on meeldejäävaks klassireisiks ideaalne sihtkoht - Lõuna-Eesti maaliline kuppelmaastik on mattunud lume alla ja miljöö talvepealinnas muutunud mõne uhke Alpide suusakuurorti sarnaseks. Aktiivne talispordireis Otepääle pakub kõigile midagi, kes hindavad sportlikke tegevusi kaunis looduses.

Esimene päev algab kooli ees kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Otepääle, kus meid majutab õdus puhkemaja kesklinnast 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedale jäävad nii Otepää snowtube’i rajad kui Pühajärve puhkekeskus, kus on võimalus nautida piljardit, basseine, mullivanni, sauna ja bowlingut. Lisaks vastavalt grupi soovidele valitud sportlikele tegevustele külastame esimesel päeval Tehvandil asuvat talispordi muuseumi ja turnime Eesti kõrgeima suusahüppetorni tippu.

Reisi hinna sees sisaldub esimese päeva lõuna- ja õhtusöök majutuskohas.

Teise päeva hommikul sööme kosutava hommikusöögi ning seejärel veedame sportliku päeva vastavalt laste huvidele kas Kuutsemäe mäesuusakeskuses või Kääriku murdmaaradadel. Kuutsemäel õpetavad aastatepikkuse sõidukogemusega reisisaatjad algajaid suusa- või lumelauasportlasi ning jagavad nõuandeid edasijõudnutele. Õhtul alustame tagasiteed ning hilisõhtul jõuame tagasi reisi alguskohta.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!