Suusareis Tuhamäele (2 päeva)


Reisi sihtkohaks on hiljuti avatud suusakeskus Tuhamäel, kus on neli erineva pikkusega suusanõlva ning Baltimaade suurim lumelauapark. Suusakeskus on sobilik ka algajatele ning noorematele külastajatele, kelle jaoks on eraldi tõstuk ja nõlv, kus enda oskusi lihvida. Samuti saab sõita valgustatud murdmaarajal ning nautida laskumist mööda snowtube'i rada.

Hommikul alustame väljasõitu kooli juurest ning suundume Tuhamäele, kus meid ootab ees kaks sportlikku mäepäeva. Suurtest talispordisõpradest korraldajad aitavad algajatel teha oma esimesi laskumisi ning jagavad õpetussõnu ka edasijõudnuile. Jagame aastatega omandatud sõidukogemust ning aitame lihvida sõidutehnikat. Huvilistele korraldame lõbusaid spordiüritusi ja meeleolukaid mõõduvõtmisi mäenõlval. Puhata ja keha kinnitada saab mäenõlval asuvas kohvikus. Koju tagasi jõuame teise päeva hilisõhtul.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!