Suusareis Siguldasse (2 päeva)


Põhja-Lätis, Siguldas asub Baltimaade üks suuremaid suusakeskusi, mis on sobiv igal tasemel mäespordiga tegelejatele. Keskuses on eraldi rajad algajatele ja järsemad ning väljakutsuvamad nõlvad harrastussportlastele. Mäenõlva all on kena ja mugav kohvik, kus sõidust puhata ning end sooja söögi ja joogiga kostitada. 

Esimesel päeval alustame reisi kooli juurest ning alustame teekonda Siguldas asuvasse mäesuusakeskusesse. Meie majutuskoht asub Sigulda keskuses, mõne kilomeetri kaugusel mäenõlvadest. Kohapeal ootab meid lõunasöök ning pärast seda suundume üheskoos sportima. Reisijuhid õpetavad algajaid, jagavad kogemusi edasijõudnutele ning korraldavad mäel ühiseid spordiüritusi. Päeva lõpetame kosutava õhtusöögiga. Seejärel jääb noortele vaba aeg, et veeta üheskoos aega Siguldas, mis meenutab meie talvepealinna Otepääd, olles hubaseks ja mugavaks paigaks.

Teist päeva alustame hommikusöögiga ning suundume üheskoos mäele. Reisijuhid jätkavad esimesel päeval pooleli jäänud suusaõpet ning teevad mäel olemise kõigile meeldejäävaks ja harivaks. Vahepeal on ette nähtud lõunapaus, et jalga puhata ning kõhtu täita. Õhtul alustame sõitu tagasi kooli suunas ning hilisõhtuks oleme tagasi alguspunktis. 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!