Sportlik reis suusapealinna Otepääle (2 päeva)


Pakume Teile suurepärast võimalust meeldejäävaks kahepäevaseks klassiekskursiooniks talvisele Otepääle. Eesti talvepealinn on ideaalne koht sportlikele noortele - sealt leiab endale tegevuse igaüks, keda huvitab vähegi suusatamine või kes naudib lihtsalt head seltskonda ja ilusat loodust. 

Otepää on koht, kus leidub midagi sobivat igaühele – olgu selleks Kuutsemäe või Väike-Munamäe nõlvadelt alla kihutamine, Kääriku murdmaaraja avastamine või igal aastaajal imekaunil Pühajärvel uisutamine. Lisaks on pakkuda õhtune Pühajärve puhkekeskuse külastus, kus on võimalus nautida piljardit, basseine, mullivanni, sauna ja bowling'ut. Ideaalne reisi toimumisaeg oleks veebruar või märtsi algus – periood, mil Lõuna-Eesti on mattunud lumme, suusarajad on parimas korras ning kogu Otepää muutunud ideaalse suusakuurorti lummavaks võrdpildiks.

Esimesel päeval sõidame välja kooli juurest ning võtame suuna Otepääle, kus meid majutavad vastrenoveeritud puhkekeskuse toad. Lähedale jäävad nii Otepää snowtube'i rajad kui Pühajärve puhkekeskus. Täidame terve päeva sportlike ning lõbusate ettevõtmistega, lisaks rendime järgmiseks päevaks vajaliku suusa- või lumelauavarustuse.

Teist päeva alustame kosutava hommikusöögiga, pärast mida sõidame vahetus läheduses asuvale Kuutsemäele. Mäel veedame terve päeva, mille jooksul õpetame algajaid, jagame nõuandeid edasijõudnutele ning korraldame noortele lõbusaid mõõduvõtmisi ja üritusi. Õhtul alustame tagasiteed ning hilisõhtul jõuame tagasi reisi alguskohta.  

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!