Sigulda seikluspark (2 päeva)


Reisi sihtkohaks on Lätis, Siguldas asuv seikluspark, mis on raskusastmelt sobilik nii põhikooliõpilastele, gümnasistidele kui ka täiskasvanutele. Lisaks külastame kuulsat Turaida lossi, mis on üheks Põhja-Läti turismimagnetiks.

Sigulda asub plaanitavast ööbimiskohast umbes 2,5-tunnise bussisõidu kaugusel. Majutuskoht on eraldatud puhkekeskus Haanja lähistel. Korralikud magamistingimused,  mänguplatsid, sauna kasutamise võimalus ning privaatsus teevad sellest klassiekskursiooni jaoks ideaalse peatuspaiga. Lisaks on hinna sees hommikusöök, et kõht enne seiklusparki minekut korralikult täis süüa. 

Esimesse päeva püüame mahutada ka mõne looduskauni koha külastuse, kus ette võtta jõukohane matk või ringkäik ning heidame Suure-Munamäe tornist vaate Lõuna-Eesti lummavale maastikule.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!