Rakvere linnuse ja Kohtla kaevanduspargi külastus (1 päev)


Ida-Virumaa, kuhu noored viimasel ajal kahjuks järjest vähem ja vähem satuvad, on ideaalne paik huvitavaks ja mitmekesiseks puhkuseks! Ekskursioon Eesti idapoolsesse serva hõlmab endas Rakvere linnuse ning põneva Kohtla Kaevanduspargi külastust. 

Reisipäeva hommikul alustame teed Rakvere poole, kus meid ootab ees hiljuti restaureeritud linnus. Osaleda saab erinevates töötubades, proovida vibulaskmist ja palju muud põnevat. Seejärel sõidame Kohtla Kaevandusparki, kus tutvume põlevkivi kaevandamise ja huvitavate maa-aluste käikudega. Kaevanduspargis sööme ka korraliku kaevurilõuna. Õhtu eel alustame tagasiteed reisi alguspunkti.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!