Praha - 4 päeva

Prahat peetakse Euroopa üheks kaunimaks linnaks, mille ilu ja hiilgust on imetletud läbi ajaloo. Müstiline ja lummav arhitektuur, mõnus ja sõbralik elurütm ning sajanditevanused lossid, kirikud ja paleed teevad Prahast linna, mille külastamine ei jäta külmaks kedagi.

Õpilasreiside välisreisi programm viib meid Prahasse 4-päevasele reisile, mille jooksul külastame Praha kõige olulisemaid vaatamisväärsusi, kuid samas jätame aega ka iseseisvalt linna ja selle võludega tutvumiseks. Kõik päevad on sisustatud meiepoolse programmiga, kuid enamik õhtuid on jäetud vabaks, et noored saaksid klassireisi üheskoos neile meelepäraste tegevustega sisustada.

Majutume Praha kesklinnas ning kõigil hommikutel kostitakse meid hommikusöögiga, et anda päevale tugev ja sisukas algus. Reisil tutvume Praha vanalinnaga, käime Karli sillal ja linnuses. Sõidame laevaga Vltava jõel, et saada Prahast terviklikum ülevaade. Lisaks käime Praha loomaaias - suur ja võimas loomaaed, kus loomade elutingimused on tehtud võimalikult mugavaks ning kauni haljastuse vahel jalutamist jagub mitmeks tunniks. Loomulikult saame alati lisada reisiprogrammi mõne huvipakkuva muuseumi külastuse. 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!