Mäng, tants ja laul ajakeskuses Wittenstein

Spetsiaalselt eelkooliealistele lastele loodud põnev ja mänguline reisiprogramm viib meid pooleks päevaks Eestimaa südamesse, Paidesse. Ajakeskuses Wittenstein tutvuvad lapsed läbi mängu, tantsu ja laulu Eestimaa ajalooga.

Reis algab lasteaia eest kogunemisega bussi, misjärel võtame suuna Paidesse. Linna keskuses vallimäel asub vahitorni hoones avastamist väärt ajakeskus Wittenstein, kus lastele pakuvad tegevust ajarännak läbi Eestimaa ajaloo ja vahva mängujuht. Läbi mängu ja laulu õpime, kuidas lapsed muinasajal elutarkusi omandasid, kuningate ajal koolitarkust omandasid, tsaariajal talutöid tegid, Eesti Vabariigi ajal ameteid valisid ja kitsastes oludes kunagi mängimist ei lõpetanud.

Peale poolteist tundi kestvat mänguprogrammi peame ajakeskuses kosutava lõunasöögi ning seejärel võtame suuna tagasi lasteaeda.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele.