Kanuumatk Lõuna-Eestis (1 päev)


Lõuna-Eesti oma rohkete jõgede ja imekauni loodusega on ideaalne paik kanuumatkadeks. Sobiva marsruudi leiame nii algajatele kui ka eelnevate kogemustega noortele. Olenevalt aastaajast ning ilmast saab korraldada nii adrenaliinirohket kärestikulist kui ka rahulikku sõitu, mille jooksul saab imetleda ilusaid liivapaljandikke ning metsikut Eestimaa loodust. Kanuumatkasid pakume vastavalt grupi soovidele, huvidele ning vanusele Piusa, Võhandu, Ahja, Koiva ning Mustjõel. 

Reisipäeva hommikul alustame väljasõitu kooli juurest ning võtame suuna Lõuna-Eestisse, kus sõidame vastavalt valitud kanuumatka alguspaika ja alustame seiklust. Kanuumatkal teeme peatusi erinevate looduslike vaatamisväärtuste juures ning võtame ette ühe pikema pikniku. Pärast sõitu asume koduteele ning õhtuks oleme tagasi reisi alguspunktis.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!