Kanuumatk ja Otepää seikluspark (2 päeva)


Lõuna-Eesti oma rohkete jõgede ja imekauni loodusega on ideaalne paik kanuumatkadeks. Sobiva marsruudi leiame nii algajatele kui ka eelnevate kogemustega noortele. Olenevalt aastaajast ning ilmast saab korraldada nii adrenaliinirohket kärestikulist kui ka rahulikku sõitu, mille jooksul saab imetleda ilusaid liivapaljandikke ning metsikut Eestimaa loodust. Kanuumatkasid pakume vastavalt grupi soovidele, huvidele ning vanusele Piusa, Võhandu, Ahja, Koiva ning Mustjõel. Reisi jooksul külastame ka Otepää seiklusparki, kus noortel on võimalik osa võtta erinevatest põnevatest tegemistest, sealhulgas ronida Eesti kõrgemail, lausa 33-meetrisel ronimisseinal ning hüpata katapuldil kuni 20 meetri kõrgusele. Kahepäevane seiklus pakub kindlasti unustamatu elamuse noortele igas vanuses. 

Esimese päeva hommikul sõidame kooli juurest välja ning võtame suuna Lõuna-Eestisse, kus suundume vastavalt valitud kanuumatka alguspaika ja alustame seiklust. Kanuumatkal teeme peatusi erinevate looduslike vaatamisväärtuste juures ning võtame ette ühe pikema pikniku. Pärast kanuusõitu ootab meid majutuskohas soe toit ja kuumaks köetud saun. Ööbimiskohas saavad noored suures kaminasaalis ühiselt aega veeta, mängida võrk- ja jalgpalli või muudmoodi vaba aega nautida. 

Teist päeva alustame korraliku hommikusöögiga, pärast mida sõidame Otepää seiklusparki. Seikluspargis veedame terve päeva, sööme korraliku lõunasöögi ning õhtu eel asume koduteele. 

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume Teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt Teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!