Barcelona lõpureis - 4 päeva

Barcelonas on kombineeritud Vahemere linnade kuudepikkune päikesepaiste, lõõgastav õhkkond ja imeline toidukultuur põhjas asuvate linnade kultuuri ning disaini mõjutusega. Suursugused vaatamisväärsused ja kohalike rõõmsameelsus ning muretus teevad sõidust Barcelonasse ainulaadse reisikogemuse.

Neli päeva kestev lennureis Hispaania suuruselt teise linna viib meid ahhetama panevale retkele suures osas katalaani arhitekti Antoni Gaudi (1852-1926) arhitektuuriliste meistriteoste juurde nagu Park Güell ja Sagrada Familia. Samuti jalutame Barcelonas reisijale kohustuslikes maaliliste vaadete ja haljastusimedega üle küllatud keset suurlinna asuvates hiigelparkides ning saame osa tervet linna katvast mõnusast latiino õhkkonnast. Lisaks vaatamisväärsustele külastame suurel territooriumil asuvat Barcelona loomaaeda, kus on võimalik muuhulgas kohtuda kaelkirjakute, hüäänide, pingviinide ja surikaatidega.

Täpse reisiplaani ja hinnapakkumise saamiseks palume teil meiega ühendust võtta, misjärel koostavad meie reisikorraldajad selle täpselt vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele ning vanusele. Hea meelega broneerime või pakume reisipaketiga koos kõikide atraktsioonide ja muuseumite pileteid ning toitlustust - nii saavad noored ja õpetaja keskenduda vaid reisi nautimisele!